Тільки найкраще

Тільки найкраще

Тільки найкраще

Про компанію

Фабрика LESYA – це сучасний швейно-виробничий комплекс, створений на базі Новоград-Волинської швейної фабрики 1965 р. заснування. Це основне місце працевлаштування для новоград-волинського населення. Фабрика спеціалізована на пошитті чоловічих та жіночих брюк преміальної якості в casual-стилі під брендом замовника.

Детальніше

від
1965

Факти про нас

0

м2, площа
фабрики

0K

виробництво брюк на рік

0

років спеціалізації пошиття брюк

+0

м2, буде збудовано до 2020р.

0K

брюк на рік, виробничий потенціал

0+

працівників

«Ви вже багато чого досягли, але виникає розуміння того, що іноді одна людина не може дещо змінити, що є сфери, в яких інші кращі за вас, що є люди, з якими ви розумієте один одного з півслова, з половини думки, і ваша спільна робота просто приречена на успіх. Тоді ви дізнаєтеся, що означає слово КОМАНДА, і наскільки важливо це в бізнесі та в житті.»

Микола Сиченко

Голова Спостережної Ради

Конкурентні переваги

Висока якість
брюк

Висока якість продукції досягається за рахунок використання сучасного обладнання та великого досвіду у виробництві брюк.

Сприятливі
умови

Оптимальна собівартість та висока якість продукції для середніх і преміальних сегментів.

Високо ефективне
виробництво

Середня виробнича потужність складає більше 800000 брюк на рік. Швейні 3600 шт. брюк на добу (система з двома зрушеннями). Нарощування потенціалу потенційних підсумків до 1500000 продукції в рік.

Сприятливий
розподіл

Компанія надає повний спектр митних та логістичних послуг. Місце розташування заводу поряд з міжнародною автодорогою Київ-Чоп дає можливість скоротити логістичний період: 3-4 дні для постачання готових товарів до будь-якої країни Європи.

Законодавчі
налаштування

Відповідно до чинної Угоди про асоціацію між Україною та ЄС імпортне мито на продукцію легкої промисловості становить 0%, що створює сприятливі умови для торговельно-економічного співробітництва.

Великий досвід в швейній промисловість

Діяльність заводу досягла віхи більше 50 років. Середній досвід роботи співробітників - 8 років. Всі технологічні процеси оптимізовані та максимально автоматизовані.

Обладнання

Швейна фабрика LESYA має сучасний флот високотехнологічного обладнання, який представляє: Juki, Yamato, JAM, Assys, PFAFF – бренди, модифіковані на виробничі потреби фірми Konrad Busche.

Для максимального автоматизації процесів та виключення впливу людських факторів на виробництві,  фабрика використовує систему САПР.

Досягнення

Сертифікати:

Business Social Compliance Initiative (BSCI) – робочі умови фабрики оцінені на рівні А (найвищий) за міжнародною шкалою.

2016

CPI2 – за результатами проведення оцінки (аудиту) міжнародної організації для збереження навколишнього середовища отримано срібну медаль.

2017

Більше 90% замовлених товарів
виробляються для німецької компанії
Leineweber під торговою маркою
BRAX (більше 800000 одиниць
продукту на рік).

Детальніше

Для бренду LAGRAND,
ЛЕСЯ швейна фабрика
випускає 20000 шт.
жіночих та чоловічих брюк
кожен рік.

Детальніше