Відкриття швейної фабрики LESYA

1 січня І965 року на базі Новгоград-Волинської швейної фабрики було розпочато роботу нового потужного підприємства – швейної фабрики LESYA

1965

Нарощування виробничоно потенціалу
Запровадження на фабриці ГОСТу 1.0.68.1,5-68г. як вагомого і ефктивного кроку до покращення якості продукції та нарощування виробничого потенціалу підприємства.

1970

Реконструкція та модернізвція фабрики

18 квітня 1985 року, за підписом директора фабрики – Костеченко Майї Миколаївни, був виданий наказ про реконструкцію швейної фабрики, модернізацію та розбудову виробничих потужностей.

1985

Відзнака якості
Фабрику LESYA відзначили дипломом VІІ Міжнародного рейтингу популярності, та нагородили «Золотою Аркою Європи» за виcоку якість продукції.

2003

Співпраці з брендом BRAX
Початок співпраці з відомим європейським брендом BRAX, який спеціалізується на продажу високоякісних брючних виробів для чоловіків та жінок у всьому світі.

2005

Створення власного бренду LAGRAND
Створення власного бренду одягу LAGRAND. Продукцію розробляють провідні німецькі та італійські дизайнери, виготовляють відповідно до європейських стандартів якості лише з натуральних тканини провідних виробників Італії, Іспанії та Німеччини.

2008

Співвласником підприємства стає «Ляйневебер»
Швейна фабрика LESYA переживає новий період у своїй історії — співвласником підприємства стає німецька компанія «Ляйневебер», яка виводить компанію на якісно новий рівень виробництва та системи організації праці.

2013

Отримання сертефікату BSCI
Business Social Compliance Initiative (BSCI) відзначила робочі умови фабрики на рівні А (найвищий) за міжнародною шкалою оцінки.

2016

Отримання сертефікату CPI2
За результатами проведення оцінки (аудиту) міжнародної організації для збереження навколишнього середовища, швейна фабрика LESYA отримала срібну медаль та сертифікат CPI2.

2017